Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

BAL W PRZEDSZKOLU

 

Bal karnawałowy dla wszystkich przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, która dostarcza im wiele radości. Tak też było u nas. Dnia 9 lutego odbył się bal karnawałowy. W pierwszej kolejności wszystkie przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje zgromadziły się w sali gimnastycznej, gdzie mogliśmy podziwiać piękny taniec towarzyski zaprezentowany przez zaprzyjaźnioną z przedszkolem parę taneczną. Pokaz taneczny wszystkim bardzo się podobał i wprowadził nas w karnawałowy nastrój. Następnie dzieci młodsze przeszły do swoich sal balowych. Ich piękny wystrój zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolacy bawili się znakomicie. Uśmiech nie znikał im z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.                                  Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy.  Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały sale balowe, wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie naszego balu. Wielkie podziękowania również dla naszych wspaniałych gości, którzy swoim pięknym tańcem wprowadzili nas w wspaniały nastrój. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Skip to content