Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

DZIEŃ PIŁKI NOŻNEJ

 

Dnia 11.12.2023 r. w naszym przedszkolu dzieci wzmacniały ogólną sprawność fizyczną za sprawą “Dnia piłki nożnej”. Chłopcy mieli okazję założyć swoje piłkarskie stroje, natomiast dziewczynki również na sportowo dzielnie im kibicowały. Podczas zabaw na sali gimnastycznej z trenerami z klubu sportowego przedszkolaki ćwiczyły strzały w bramkę, czy też współpracę z kolegami z drużyny. Uwieńczeniem tego dnia było ciasto w kształcie boiska, które dostała każda grupa z osobna. Brawo dla naszych Pań kucharek, spisały się na medal. Był to wspaniały dzień dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, że rozbudziliśmy w naszych dzieciach entuzjazm piłkarski i częściej będą one spędzały czas na świeżym powietrzu grając w piłkę i rozwijając jednocześnie swoją sprawność fizyczną.

Skip to content