Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Informacja dla Rodziców dzieci zapisanych na m-c lipiec

 

1) Informujemy, że w miesiącu lipcu wszystkie dzieci przyprowadzamy do przedszkola wejściem głównym.

2)Wyposażenie dziecka:obuwie zmienne, czapka z daszkiem, ubranie na zmianę (koszulka, majtki, spodnie) w podpisanym worku, chusteczki nawilżające  i chusteczki higieniczne w pudełku wyciągane.
dzieci z grupy Krasnoludki i Biedronki – piżamy w woreczku podpisane
UWAGA: Ze względów bezpieczeństwa prosimy o to, aby dzieci nie przychodziły do przedszkola w klapkach.
3) Prosimy w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu o uzupełnienie brakującej niezbędnej dokumentacji .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Wicedyrektor:Barbara Wodowska

 

Skip to content