Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

INFORMACJA DLA RODZICÓW KTÓRYCH DZIECI BĘDĄ W MIESIĄCU LIPCU UCZĘSZCZAĆ DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 12 W PILE

 

Szanowni Państwo.

Informuję, że na miesiąc lipiec 2023r. do Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile są przyjęte wszystkie dzieci z Gminy Piła, które składały deklaracje o kontynowaniu przedszkola bądź wnioski. Lista osób przyjętych jest udostępniona na terenie przedszkola, natomiast podział na grupy będzie dostępny w dniu 15 czerwca br. Bardzo proszę o dopełnienie formalności związanych z pobytem Państwa dzieci w miesiącu lipcu w naszym przedszkolu. Proszę  pobrać  w przedszkolu lub ze strony internetowej  2 egz. druku  Informacja o zasadach pobierania opłat – na rok szkolny oraz   1 egz. druku: Wykaz osób upoważnionych do odbioru dziecka . „Wykaz osób upoważnionych do odbioru dziecka”  wypełniają tylko rodzice spoza naszego przedszkola lub  w przypadku zmiany osób upoważnionych, które aktualnie posiadamy.

Wypełnione i podpisane druki proszę dostarczyć do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie  tj.  do 2 czerwca 2023r. Dokumenty proszę składać do intendentki w godz. 6.00-14.00 lub wrzucić do skrzynki podawczej.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 67 213-27-74

Skip to content