Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Informacja dotycząca dyżuru lipcowego.

 

Informuję, że na miesiąc lipiec 2022r. do Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile są przyjęte wszystkie dzieci z Gminy Piła, które składały deklaracje o kontynowaniu przedszkola bądź wnioski. Lista osób przyjętych i podział na grupy będzie udostępniona na terenie przedszkola w dniu 15 czerwca br. Jednocześnie informuję, że wszyscy rodzice spoza naszego przedszkola, których dzieci będą uczęszczały w lipcu do Publicznego Przedszkola nr 12 zobowiązani są do złożenia niezbędnych dokumentów. Wzory dokumentów będą Państwu dostarczone w przedszkolu do którego aktualnie dziecko uczęszcza.. Wypełnione, podpisane dokumenty prosimy dostarczyć do Publicznego Przedszkola nr 12 w nieprzekraczalnym terminie, tj. do 22 czerwca br. Dokumenty w kopercie proszę składać do skrzynki podawczej zamieszczonej przy głównym wejściu do przedszkola bądź bezpośrednio u intendentki nr 1 w godz. 6-14.00.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 67 213-27-74

Skip to content