Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Informacja o grupach w roku szkolnym 2021/2022

 

Szanowni Rodzice,

dokonaliśmy podziału dzieci na grupy na nowy rok szkolny – 2021/2022. Przypominam, że w tegorocznym naborze do przedszkola przyjęliśmy 106 dzieci “ z deklaracji”, czyli kontynuujących edukację i 46 nowych dzieci, w tym najwięcej 3 i 4 latków. W związku z wymogiem tworzenia grup zbliżonych wiekowo, po uwzględnieniu możliwości lokalowych sal i  po rekrutacji, stan obecnie funkcjonujących grup w niektórych przypadkach został zmieniony. Wspólnie z wychowawcami dołożyliśmy starań, aby przyjąć możliwie najkorzystniejsze rozwiązania. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby uzyskać informację o tym, do jakiej grupy zostało przydzielone Państwa dziecko, proszę o kontakt osobisty. W holu głównym przedszkola są już dostępne listy dzieci z podziałem na grupy. Z uwagi na ochronę danych list nie publikujemy.
Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązania spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Z poważaniem

Dyrektor – Barbara Miszczak

 

Skip to content