NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Drodzy Rodzice

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

Kontynuacja edukacji przedszkolnej w dotychczasowym przedszkolu, odbywa się na podstawie deklaracji Rodziców o zamiarze kontynuowaniu edukacji przedszkolnej dziecka w danej jednostce.
Deklarację należy złożyć w terminie od 21 do 25 lutego 2022 r.

Rodziców, którzy chcą po raz pierwszy zapisać swoje dziecko do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w Pile informujemy, że szczegółowe informacje, poradniki, dane teleadresowe wraz z opisem oferty organizacji przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej, ważne terminy, a także kryteria obowiązujące przy przyjmowaniu dzieci do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej dostępne są w specjalnym serwisie internetowym www.nabor.pcss.pl/pila w panelu PRZEDSZKOLE.

Dokumenty dotyczące naboru znajdziecie Państwo pod linkiem: