Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Ogólnopolski Projekt Dobrych Uczynków – rozstrzygnięcie IX edycji projektu “Dzieci – planecie Ziemi”

 

Informujemy, że 21 maja b.r. dokonano rozstrzygnięcia IX edycji Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków pt. “Dzieci- planecie Ziemi”. Listę laureatów zawiera załączony protokół Protokół z posiedzenia komisji podsumowujące1. Jednocześnie nadmieniamy, że,  ze względu na brak możliwości zamieszczania scanów na stronie internetowej,  upowszechniony dokument nie zawiera podpisów członków komisji. Zainteresowanych informujemy, że oryginał protokołu znajduje się u Organizatorów. Ponadto laureaci zostaną dodatkowo  powiadomieni o wynikach postanowienia Komisji mailowo. Pocztą tradycyjną zostaną wysłane laureatom pamiątkowe proporczyki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za udział i przesłanie materiałów. We wrześniu ruszamy z X – jubileuszową edycją- bądźcie z nami!

Organizatorzy

Skip to content