Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Składanie wniosków o przyjęcie dziecka

 


Szanowni Rodzice,

od wtorku , 9 marca, przyjmujemy karty dzieci na nowy rok szkolny – 2021/2022. Wszelkie informacje dotyczące sposobu postępowania znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce “Nabór”. Informuję, że wnioski o przyjęcie dziecka, wypełnione i wysłane Internetem,  należy obowiązkowo wydrukować, własnoręcznie podpisać i złożyć w skrzynce podawczej, znajdującej się w przedsionku przedszkola. Do wniosku , oprócz wymaganych załączników, należy dołączyć “Klauzulę obowiązku informacyjnego do formularza rekrutacji dzieci” – także własnoręcznie podpisaną. Dokument znajduje się na stronie przedszkola w zakładce “Nabór”. Prosimy o dokładne kompletowanie wymaganej dokumentacji. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dyrektor – Barbara Miszczak

Skip to content