Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE W PRZEDSZKOLU

 

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta, pełne radości i wzruszeń. Z niecierpliwością czekają na nie nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, ponieważ towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 18 grudnia podczas przedszkolnego kolędowania. Wspólne spotkanie poprowadził muzyk pan Rafał Kempiński, który grał na gitarze i pięknie śpiewał. Razem z naszym gościem dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola zaśpiewali najpiękniejsze i najbardziej znane kolędy. Było pięknie, magicznie i wzruszająco. Wspólne kolędowanie buduje więź, uczucie bliskości, jest też przejawem poszanowania naszych polskich tradycji.                                 Po kolędowaniu wszystkie grupy rozeszły się do swoich sal, by wspólnie usiąść do wigilijnego stołu.

Skip to content