Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Dzień otwartych drzwi

 

Szanowny Rodzicu!

Jeśli zastanawiasz się, czy wybór Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile będzie tym właściwym i najlepszym dla Twego dziecka, czy właśnie w tym miejscu Twoje dziecko rozwinie skrzydła, będzie mogło budować pierwsze relacje z rówieśnikami, nauczy się radzić z własnymi emocjami, zrozumie je, doświadczy współpracy z innymi, rozwinie umiejętność empatii, tolerancji i otwartości, nauczy się kreatywnego rozwiązywania problemów, będzie czuło się bezpiecznie ….. to zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko w nasze progi 12 marca ( we wtorek) między godziną 9.30 a 11.30.

To będzie wyjątkowa okazja, abyście mogli odwiedzić nasze przedszkole, poznać pracujący tu personel oraz zobaczyć jak wygląda codzienne życie naszych maluchów.

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli możliwość zwiedzenia naszych przytulnych sal przedszkolnych, gabinetów terapeutycznych, ogrodu przedszkolnego.

Będziemy wdzięczni za Waszą obecność.

Skip to content