Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

Informacja o wolnych miejscach

 

Szanowni Rodzice,

Informuję, że w Publicznym Przedszkolu nr 12 jest 50 wolnych miejsc na rok szkolny 2023/2024.

Od poniedziałku , 6 marca 2023r., przyjmujemy karty dzieci na nowy rok szkolny – 2023/2024. Wszelkie informacje dotyczące sposobu postępowania znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce “Nabór”. Informuję, że wnioski o przyjęcie dziecka, wypełnione i wysłane Internetem,  należy obowiązkowo wydrukować, własnoręcznie podpisać i złożyć w skrzynce podawczej, znajdującej się w przedsionku przedszkola lub bezpośrednio w przedszkolu. Do wniosku , oprócz wymaganych załączników, należy dołączyć “Klauzulę obowiązku informacyjnego do formularza rekrutacji dzieci” – także własnoręcznie podpisaną. Dokument znajduje się na stronie przedszkola w zakładce “Nabór”. Prosimy o dokładne kompletowanie wymaganej dokumentacji. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dyrektor – Barbara Miszczak

Skip to content