Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

“Właśnie dzisiaj, właśnie dzisiaj będzie pasowanie,                                                                                                                 właśnie dzisiaj przedszkolakiem, każdy z nas się stanie”

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem.                                                                                                                                W październiku w naszym przedszkolu w dwóch grupach (Krasnoludki i Zajączki) odbyło się takie pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość była również połączona z Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały na szerszym forum swoje umiejętności wokalne. Następnie pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia Pani Dyrektor i Wicedyrektor wręczyły każdemu dziecku dyplom. Dla naszych przedszkolaków było to wielkie przeżycie. Po uroczystości w salach na dzieci czekał zdrowy poczęstunek.

Skip to content